Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kikoraf - Nowy Teledysk !!
Wyrok w zawieszeniu - co mogę powiedzieć w skrócie. Hmm ... trudny kawałek, smutny przekaz, choć lepsza nadzieja na przyszłość. Zapewne każdy z Was przerabiał podobne historie. Ja opisałem to wszystko, ze swojego punktu widzenia. Warto jest czasem uwierzyć w coś więcej, niż tylko świat dookoła Nas i codzienne obowiązki. Podkład do tego kawałka, przeleżał mi na kompie 3 lata, ale w końcu mnie wzięło na ten dość osobisty temat. Bit mocny i sentymentalny, którego autorem jest Radek (EST, Wisła). Nagranie utworu, czujnie realizował Bartek (Haku, Tychy - Fun Above All Studio). Obraz Video do kawałka stworzył zaś inny Bartek (Hesik - 2na2 Studio, Pszczyna). Teledysk został nakręcony nad Zalewem Goczałkowickim. Co więcej ... Zrzuciłem z siebie brzemię. Życzę Wam Wszystkim dużo zdrowia i miłości. Dobrze, że jest coś takiego jak muzyka. Doceniajmy innych, to co dla nas robią, szanujmy ich, ale przede wszystkim szanujmy siebie samych. Podpisano .... Rafał (Kikoraf, PzTw, DKG, Tychy). Sprawdzajcie Klip, Trzymajcie się. Pozdrówki !!!!

2017-08-03 Dodoł: KikoRaf


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi