Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Po zmierzchu - Nowy Kawałek
Po zmierzchu - to drugi, tegoroczny - po Wyroku w zawieszeniu, numer Kikorafa (Tychy), na bicie ESTa (Wisła). Tym razem bez teledysku. Łapcie przekaz. W skrócie. Syty (Wyry), mówi nam, że nie warto przyzwyczajać się do stanu życia ... jest jak jest ... należy dać z siebie więcej. Natomiast Kikoraf, opowiada o tym, że nie warto jest być samotnym, unikać miłości, czy też nie rozmawiać z ludźmi, po prostu o wszystkim. Finalnie Hesik (Pszczyna), daje nam do zrozumienia, że jeśli chcemy komuś pomóc i go naprawiać, to najpierw spójrzmy na siebie. Utwór powstał kilka miesięcy temu. Dzisiaj kojarzy mi się głównie z pokorą i pokutą. Ale każdy to przesłanie, powinien zrozumieć na swój sposób. Realizacja utworu miała miejsce w Fun Above All Studio (Haku) oraz 2na2 Studio. Miłego słuchania. Zdrowia i Powodzenia w życiu. podpisano ... Kiko aka Rafał ....

2017-11-08 Dodoł: KikoRaf


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi