Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nowy klip spod szyldu TBG!

TBG prezentuje najnowszy klip Szopena, który znajdzie się na jego solowym mixtapie "16/1000", za nakręcenie i zmontowanie klipu odpowiedzialny jest PLATINUM+.

Premiera mixtapu zaplanowana jest na 30.12.2017r. na naszym kanale, a sam mixtape to 16 odpowiedzi na 1000 problemów - rozwiązanie tych problemów miejmy nadzieję wkrótce... #PTTP

Wokale: Szopen Video: PLATINUM+ Mix/Mastering: Samiryi Realizacja: MaxFlo Studio


SPRAWDŹMEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE Szopen : https://www.facebook.com/SzopenTBGhttps://www.instagram.com/jestemszopen PLATINUM+: https://www.facebook.com/platinumplus...https://www.instagram.com/platinumplu... Samiryi: https://www.facebook.com/djsamiryi TBG: https://www.facebook.com/tauzenboyzgang SKLEP TBG: http://tbgent.bigcartel.com/Czekaj na nadchodzące projekty Tauzen Boyz Gang! Kolaboracje Szopen x JayKay oraz Szopen & Friz już wkrótce. TAUZEN BOYZ GANG ENT.®


2017-12-29 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi