Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

POMOC

Pierwsze dni 2018 roku dla wielu osób były czasem wprowadzania zmian. Dla Dennisa Silnickiego, jego rodziny i przyjaciół były to jednak dni, w których zgasło słońce. Niestety nie świeci ono do dziś.

6 stycznia Dennis - 23-letni, pełen życia chłopak wracał rano do domu, szedł pieszo. Przechodząc przez drogę, na przejściu dla pieszych, został potrącony przez samochód. Jego kierowca odjechał, nie udzielając mu pomocy. 

Dennis przeżył, lecz stan jego zdrowia jest tragiczny. Posiada on ogromne obrażenia wewnętrzne głowy, do dnia dzisiejszego nie odzyskał przytomności...

Aktualnie Dennis przebywa w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. Olbrzymia ilość osób wierzy, że walczy, i wreszcie otworzy oczy. Potrzebna jest mu jednak pomoc. W najbliższej przyszłości zostanie on przeniesiony do placówki opiekuńczej, w której zapewnioną będzie miał odpowiednią opiekę i niezbędne zabiegi. Taka opieka wymaga sporego nakładu finansowego. 

Miesięczny koszt pobytu w specjalistycznym ośrodku to koszt rzędu 7 - 10 tys zł. Kwota, którą chcą zebrać najbliżsi Dennisa w tej zbiórce, pozwoli na opłacenie mniej więcej rocznego pobytu. 

#PomóżObudzićDennisa

LINK TU

2018-02-02 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi