Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

18 L.?.T

20.03.2018 jest dniem premiery nowego albumu od JaGi, jest to obecnie dziewiętnastoletni raper z Bielska-Białej, krążek jest zbiorem dwunastu nagrań, o różnej tematyce, stylistyce wykonań. Opowiada o otoczeniu w jakim znajduję się autor, jego postrzeżeniu na pewne sytuacje, niejednokrotnie numer nawiązuje do następnego utworu z płyty. Dwa tytuły nagrań pochodzą z dobrze rozpoznawalnych produkcji filmowych, co ma podkreślić ich wydźwięk. Projekt liczy ok. 30 minut materiału, kilka nagrań zostało w finalnej wersji albumu porzuconych i z pewnością pojawią się wkrótce! Projekt był nagrywany w całości przez JaGiego w ramach własnych możliwości, jedyny gościem na płycie jest FuGi, który pomógł rozgrywać autorowi krążka pierwsze koncerty.


2018-03-20 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi