Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Cienka Linia

Z dumą prezentujemy wam drugi i ostatni teledysk z No Gravity Mixtape, w którym główne role odgrywają Bams i Marginez Dawid Majcher, a ta dziouszka na refrenie to Justyna Kaminska aka Eveline. Całość dopełnia wokal zrealizowany w Ruislip Records, potem to pofrunęło do 323 Studio i zostało dopompowane przez Pawel Dukato Czaczkowski. Jakby tego było mało to Kuba Kubin aka Kuba Kubin stanął za kamera i powiedział kaj mamy iść i co robić, a potem do tego jeszcze siadł i wszystko piknie złożył.
Te obrazki zebraliśmy w 3 miejscach: Londyn, Plymouth i Southend on the Sea. W tym ostatnim miejscu pofurgać miał szanse pan Rafał Patent z Patent TV. Chcieliśmy również podziękować za cierpliwość, wyrozumiałość i możliwości takim osoba jak Barbara Kamińska Patryk Kamiński Justyna Sajdera Kaz Majcher Ewa Brol Peter Gal Gabriel Siehu Mariusz Szabla Szablowski Szabla pozdrobandzioszka Piotr Matuszewski Paweł Puśledzki Marin Nano Silesia Crime No Gravity TV TNT MUSIC Polski Rap w UK - www.rapwuk.com Bez was ta produkcja nie miała by szans powstać. Życzymy wam wszystkim miłego wieczoru i dziękujemy. Podajcie dalej, komentujcie, lajkujcie, subskrybujcie. Pozdro
 

2018-04-12 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi