Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Hip-Hop Alert IV - videorelacja

Klub Paradox regularnie napierdala rapym i wypełnio sie ludźmi czającymi klimat. Wszystko za sprawą ekipy CZKA która organizuje tam balangi Hip-Hop Alert. W tym roku pochytanie większości spraw ogarnął Emilo. Na swój plac zaprosił min. Gabi, Rycha Peje z ekipą, Buczera (PTP), Człowienia, KNP Omerte, CBR, WTM i Interferencję a Esko prowadził impre i zapowiadał MCs. Dobre beaty uderzały na porządnym nagłośnieniu, furgały konkretne wersy, vinyle szurały a MPC wystukiwało rytmy.


Tutej mocie kilka słów od Emilo:

"Mimo Trudnosci jakie Pojawiały sie na drodze koncert z udziałem takiego wojownika jak Peja odbył śię. CZKA-REPREZENTA Bilo Po Raz Czwarty na Alarm. W gminie Czerwionka-Leszczyny było głośno słychac bardzo dobry Rap dlatego też nie Ukrywam swojej dumy - bo Nikt nie zabroni nam rapu w miescie. Proste. Górnośląskie Miasto witało zdolny sląsk i reszte ekipy z Polski! Bo RAP nas łączy nie dzieli!

Chciałbym ze swojej strony jak i też w imieniu Domu Dziecka w Czerwionce serdecznie podziekowac RYCHOWI. Dzieki wielkie dla Ludzi Którzy byli z nami na scenie i pokonali dla tych chwil tyle kilometrów. Wielki, Wielki szacunek dla Ludzi którzy byli pod sceną - bo to dla Nich ten nasz rap, dla Prowadzącego Bibe ESKOBARA... Dziekuję Ludziom którzy wyłozyli chajs na tą bibe ze swojej kieszeni i Wszystkim prawdziwym którzy zostają zawsze sobą!

Emilo"A tutej jeszcze fotorelacja znaleziona na YT (goly2286):


2009-10-31 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi