Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nie Dbam!

"WDECH MIXTAPE to mój czwarty solowy album. Tym razem materiał powinien spodobać się miłośnikom horrorcoru i mocnej braggi, gdyż na tej mieszance opiera się cały album. Na płycie roi się od porównań, kombinowanych rymowanek, mroku, bujających bitów, kontrowersyjnych tematów i ,,pozytywnie' zagospodarowanego buntu. Materiał został od początku do końca zrealizowany w Sounds of Street Studio, a atmosfera panująca podczas nagrywania utworów i skitów to pamiątka do końca życia! Za mix/master odpowiada Hugiz Records. Mam ogromną nadzieję na pozytywny odbiór płyty i życzę wszystkim miłego odsłuchu! Smoua na

FB - https://www.facebook.com/SmouaOfficial/ Smoua na INSTA - https://www.instagram.com/smouaoua/ Morph na FB - https://www.facebook.com/MorphSC/ Morph INSTA - https://www.instagram.com/morph.offic... Sounds of Street Studio - https://www.facebook.com/SoundsOfStreet/ Hugiz Records - https://www.hugizrecords.com/ SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ - http://www.youtube.com/c/SmouaOfficial BOOKING KONCERTÓW - smouaoua18@interia.pl"

2018-11-15 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi