Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

ACHTUNG!

ACHTUNG! Zapraszom ??????

Poszukujemy chętnych raperów z województwa śląskiego rapujących po „ślonsku” do muzycznego projektu w formie fizycznej czyli płyty cd, która będzie wydana w nakładzie minimum 300 egzemplarzy. Będzie to specyficzny projekt, na którym każdy z was może się znaleźć. Jedynie co oczekujemy od was, to wokal na własnym instrumentalu w klimatach typowo ulicznych lub beat za free. W żadnym wypaku bez kradzieży praw autorskich, żadne audiotune czy trap nie jest mile widziane, bo zależy nam na jakości i pokazaniu undergroundowego środowiska ludzi, którzy chcą zaistnieć nie tylko jako artyści formatu MP3, ale pokazaniem się w większej grupie odbiorców, którzy kolekcjonuja dobry rap na nośnikach cd. Album będzie wydany bez cenzury z szacunkiem do środowiska ulicznego hip hopu.

Zainteresowanych, którzy mają swoje muzyczne produkcje gotowe do umieszczenia w/w projekcie/płycie cd, prosimy o wstępny kontakt z osobą decyzyjna w 100%: Szkyrt Zientuch.

Zainteresowani artyści nie poniosą żadnych kosztów. 100% respektu dla undergroundu. Jedyny koszt to nagranie utworu na własny koszt czyli wynajęcie studia na godzinę czy dwie, aby zrealizować utwór i nam go podesłać jedynie w formacie MP3. Możecie przesłać kilka utworów w kiepskiej jakości, żeby sprawdzić co to jest. Jeżeli zostaniesz tą szczęśliwą osobą która będzie miała okazje pokazać się na w/w płycie cd, to skontaktujemy się z tobą, a ty nam wyślesz ścieżki wokali do których przyłoży się jeden z naszych producentów zapewniając dobry mix mastering. Najlepsza jakość. Nasz zespół tworzą ludzie reprezentujący old school, new school.

2019-04-19 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi