Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Raport Nadzwyczajny

YO!
Dla wszystkich tych co jeszcze niy wiedzą jak i dla tych co wiedzą ale niy za wiela...
Od wydania Silesia Crime Vol.1 zaczli my kryncić materiały na film dokumentujący nasze czasy/nasze środowisko Ślonskiego Hip-Hop'u jak i realizować nowo płyta - Silesia Crime Vol.2 - na któro to zrobili my tyż konkurs. Sprawy sie mają następująco:


Film:


Poczontkowo mioł być zrealizowany profesjonalnie przez grupa Motion Studio z którą rozpoczli my zdjyncia w lutym 2010 w jednym z klubów na Rudzie. Okazało sie że przez przypadek wpadli my w dupny młyn w którym lotały siykiery na przemian z brukiem. Przeżyli my wszyscy ale stwierdzili my że to niy mo synsu żeby kamery o łącznyj wartości ponad 70 tys. pln my mieli spłacać jakby coś dupło. Od tego czasu kamerujymy sami.
Na dziyń dzisiejszy naszo kamera nagrywo dźwięk ino na lewy kanał, lampa sie juz prawie do końca wypoliła i plastik przetopił, obiektyw szerokokątny sie urwoł a statyw jes złomany..
Niy poddajymy sie! Momy około 70 % materiału nagranego i ciągle nagrywomy. Wielkie podziynkowania dla wszystkich ekip które nos ugościły i dla wszystkich Ślonskich Hahorów co w klubach, na ulicach itd. nom piontki zbijajom! Zdjyncia do filmu chcieli by my mieć ogarniynte do końca tego roku ale jak to bydzie to zoboczymy.


Silesia Crime Vol.2:


Przy produkcji piyrwszyj składanki trzymali my sie zasady żeby raczyj unikać znanych i rozpoznawalnych postaci - 100% underground. Również uznali my, że swoich autorskich produkcji niy bydymy tam promować bo to trocha gównym zalatuje. Na kolejnyj płycie mogymy se juz pozwolić na wiyncyj - bydzie pora osób z czołówki Ślonskiego Rap'u jak i nasz autorski konsek. Razym z poroma gośćmi nagrywomy właśnie singlowy kawałek do którego bydzie klip.
Na dziyń dzisiejszy momy juz cało lista gości któro przyjyła nasze zaproszynie - około 50% utworów już momy a reszta sie nagrywo. Płyta wyjdzie najprawdopodobniyj legalnie (sami ja wydomy) ale w limitowanym, kolekcjonerskim nakładzie. Chcieli by my to wydac jeszcze w tym roku ale zoboczymy jak sie potoczy.
Niydowno ogłosli my konkurs na MC's którzy chcieli by znalyź sie na tyj płycie w bonusowym kawałku. Dostali my tyla zwrotek że naszo skrzynka mailowo trudno było odratowac po tym "ataku". Wybrali my tak jak było ustalone 19 osób. Te osoby dostały już od nos wiadomości na maila że sie dostały, ale wyniki podomy dopiyro jak od kożdego dostanymy acapelle.


Ps. Alkohol:

Postanowili my że conajmniyj 2 dni w tygodniu niy pijymy...to powinno pomóc nom w organizacji/realizacji naszych zadań...
Postanowiynie poprawy ;)

2010-10-26 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi