Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Fokus - piąty singiel + dalsze info

Na stronie www.prewersje.com prezentujemy piąty singiel Fokusa do odsłuchu z płyty "Prewersje", której premiera już 5 lutego - zamów pre-order!

Kawałek zatytułowany jest "Sny" i wyprodukował go duet Whitehouse, gitarę dograł Dariusz Szermanowicz, a skrecze DJ Bambus.
Na stronie www.sklep.fokuspace.com założyliśmy sondę do głosowania na szósty (a zarazem ostatni) singiel do odsłuchu przed premierą płyty, kiedy to również będzie miała miejsce publikacja teledysku do kawałka "V.I.P."! Zwycięski kawałek opublikujemy przy 42 tys. "lubię to" na facebooku Fokusa.
Zatem połowę płyty macie za free do odsłuchu, a drugą sprawdźcie już po premierze płyty na nośniku CD! Przy okazji zapraszamy 28 stycznia na koncert Fokusa w Poznaniu!2011-01-27 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi