Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Gary & Dj Olsen - RAP'N'ROLL (Klip)

SILESIA CRIME, BAD IDEAS STUDIO oraz WHITE NIGGA prezentują teledysk nakręcony do utworu "Rap'N'Roll" pochodzącego z nowego mixtape'u: Gary & Dj Olsen "SEX, DRUGS, RAP'N'ROLL". Płyta już niebawem do nabycia na oficjalnej stronie rapera (www.jestemgary.com), na www.whitenigga.pl, oraz w sklepie Boothick, w Tarnowskich Górach.

"S,D,R" to szalony projekt, który będzie petardą na śląskiej (i nie tylko), undergroundowej scenie hip-hopowej. Poza tym, to luźne nagrania na wyszukanych podkładach. Dzięki niezmiennej i wysokiej kondycji rapera, a także niesamowitemu kunsztowi Olsen'a, będzie to soczysty materiał, który nie pozwoli Wam zasnąć. Wszystkie wokale zostały zrealizowane w zaprzyjaźnionym studio nagrań - REWERS STUDIO, natomiast mix/masteringiem materiału zaopiekował się ONS (www.nawiedzony-dom.pl). Na płycie gościnnie pojawią się: 5Minut, Rofb, Opek, Sit oraz Mateusz Chmiel. Bądźcie czujni i nie dajcie się zwieść gdyż Wasz ulubiony mixtape NADCHODZI!!!2011-04-04 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi