Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

O.S.T.R. w Jastrzębiu Zdroju

Mamy zaszczyt zaprosić na kolejny koncert spod szyldu Loud District Promotions.Tym razem bedzie to koncert promujący najnowszy album "Jazz,dwa,trzy" łódzkiego rapera Adama Ostrowskiego znanego publiczności jako O.S.T.R.,który odbędzie się 28 maja 2011 r. w jastrzębskim Klubie Bilardowym Eight.O.S.T.R. wraca do Jastrzębia z nowym materiałem po pięciu latach!Swym kolejnym albumem O.S.T.R. chciał stworzyć coś nowego, świeżego, coś czego nikt wcześniej nie słyszał. Pozwolił sobie na pełen przelot nad winylowym królestwem płyt wzbogaconym o żywe basy, Rhodesy, trąbki, flughorny i gitary. Płyta została nagrana w przeciągu miesiąca poprzedzającego premierę, ale przygotowania do jej nagrania trwały ponad pół roku. Ostry wraz z Haemem robili wszystko by zaspokoić swą muzyczną wizję albumu. Zjeździli pół Europy, nie raz śpiąc w samochodzie, by zaoszczędzoną w ten sposób sumę przeznaczyć tylko na płyty. Owocem tych poszukiwań były przesample i to nie tylko ze znanych i poszukiwanych winyli, ale i z takich, o których istnieniu mało kto słyszał. Ważnym wydarzeniem w tworzeniu albumu był koncert zagrany wspólnie z formacją Pink Freud, koncert ten zainspirował Ostrego do stworzenia także własnych próbek z żywych instrumentów, wzbogacających zebrany materiał winylowy. "Jazz, dwa, trzy" to podróż w głąb wyobraźni oraz środkowy palec po raz kolejny pokazany komercji.
Na scenie wraz z Ostrym pojawią się Kochan,Zorak(Beat Box) oraz Dj Haem.
jako suuport tej nocy publiczność rozgrzeją Cheyeno(Jastrzębie Zdrój), debiutujący na scenie skład Kilka Ważnych Kroków(Jastrzębie Zdrój) oraz gliwiccy raperzy Styl V.i P.
imprezę oraz after party poprowadzi Dj Morda(Żory).
Wszystkich fanów dobrego rapu gorąco zaprzaszam,tej nocy nioe powinno ich zabraknąć w Klubie Eight.
2011-05-03 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi