Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

STOP pseudo Hip-Hop

Yo!
Podjeli my dzisiej decyzja ostateczno - nigdy wiyncyj jumanych bitów na stronie Silesia Crime (za wyjątkiym profesjonalnie zmixowanych mixtape'ów).
Hip-Hop to kultura w kerej liczy sie szacunek, zajawka, ciężko praca i talynt. Jak tego niy czaisz to niy dogodomy sie napewno na tymat prawdziwego Rap'u. Niy przyjmujymy już do wiadomości informacji że niy mosz skąd brać bitów itd. My zaczynali w '96 i my niy narzekali. Jak niy mosz swojego producynta i som niy widzisz sie w tym fachu to mosz w ciul dobrych producyntów w naszym ślonskim underground'zie i poza nim. Jak mosz coś do powiedzynio i jes żeś dobry to bez problymu sie z kimś dogodosz. Bo o to właśnie chodzi - żeby polotać trocha za Rap'ym a niy siedzieć na dupie. Żeby tworzyć swój styl i klimat a niy podpierdolić komuś beat z internetu i szpanować. My promujemy hip-hop a niy lans. Co do mixtape'ów - to niy ma sprawy. Mixtape to mixtape. Ino musi być ładnie zmiksowany i zciorany przez DJ'a (tak jak np. The Mix Tape Volume 1: 60 Minutes of Funk Funkmaster Flex'a).

Podsumowywując - od dzisiej niy dodajymy na strona Silesia Crime żodnych klipów czy kawałków na jumanych beat'ach, płyt z podpierdolonymi beat'ami (bezczelnie w dodatku nazywanych mixtape'ami), blendów i innych tego typu ciulstw.

Chcesz robić hip-hop to go rób a nie pajacuj.

PS. Jak ktoś chce se tak robić to niych se robi - luz, ale jak nas poprosi o news'a zatajając, że beaty są zajumane to go wypierdolimy z Silesia Crime.

Pozdro! Hip-Hop 4 Life!

2011-06-01 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi