Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Cut Crew Vol.2 - Interpretacja Dowolna (Album)

Yo. Dzisiej nowy stuff od Cut Crew. Machu godo tak: 

 

"Interpretacja dowolna - jest to solowy projekt Macha reprezentanta ekipy Cut Crew. Na projekcie mieści się 10 traków. Klimat płyty będzie bardzo funkowy czego jeszcze w tych okolicach nie słyszano. Za produkcję bitów odpowiedzialni są: NAW pochodzący z południowo-wschodniej Polski (Jarosław) Ślimak z Dolic/Stargard, Zachodniopomorskie oraz sam Machu. Na płycie usłyszycie scratche dwóch Dj. Miedzy innymi Dj KRS doskonale znany z występu na produkcjach Cut Crew oraz Dj Olsen który współpracuje zarówno z ludzmi z zagranicy (USA,Francja...) jak i z Polski, tworząc kawałki na największe festiwale taneczne w kraju (hip hop groove). Wokalnie udzieliły się takie osoby jak Etera członek Cut Crew oraz Łukasz Dudziak (Rudi Dudi) wokalista funkowy, formacji Władzio Kładzie gładzie pochodzącej z Katowic. Ta kompilacja pomysłów, dogrywanych sekcji klawiszowych sprawia że materiał będzie ciekawy. Całość materiału została zarejestrowana w Morfina Studio. Za aranżację, mix i mastering jest odpowiedzialny Machu. Już wkrótce więcej niespodzianek oraz udziałów na innych projektach ekipy Cut Crew!"

 

---> Pobier Płyta <---

2011-08-16 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi