Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

SLaVe - D3K4LoG (Album + Klip)

D3K4LoG to pieyrwszo solow płyta reprezentanta zabrzańskiego podziymia SLaVe'a. Nazwa pochodzi od ilości utworów znajdujących sie na kompilacji. A te stają sie pewną domkniętą historią, idealnie analizującą obawy i marzenia ludzi w wieku autora. Ta podróż po kolejnych "przykazaniach" jest również wędrówką po kolejnych odmianach Hip-Hop'u... ale nie tylko. Za produkcja płyty odpowiadają nojlepsi beatmakerzy lokalnyj sceny, czyli: LazzyL (Nawiedzony Dom), MTI (Fonos), SKP (Otmęt) a także Kushin i GutFran, przez co nabiero unikatowego brzmiynia. Za cut'y odpowiado dj KRS.
Więcyj info na oficjalnym profilu facebook'a-------------------> POBIER PŁYTA <--------------------Poniżyj piyrwszy oficjalny klip do płyty. Za bit odpowiado SKP z Krapkowic, a gościnnie udzielił sie Metel z Grupy Podwyższonego Ryzyka. Klip powstoł w technice zwanej typingiem, a stworzyło go studio naszego rodaka OgrrProduction z Barcelony.


2011-10-17 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi