Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Notafake - Another (Wideo)

Album "Psalms" zawiyra 12 konsków w tym kilka eksperymentów. Materiał to głównie same instrumentale z wyjątkiym dwóch lub trzech pozycji. Na piyrwszym planie możymy zauważyć ciekawie dobrano perkusja z brzmiyniym raczyj klasycznym. Wiyncyj możecie sie dowiedzieć po prostu suchając singli lub kupując Cd.

Autorym albumu jest mody 18 letni synek z Bytomia - Patryk L. W ubiegłym roku wydoł 2 albumy - Fressshit vol.1 stanowiący również album experymentalny, i STFU vol.1 czyli składak remixów w klimatach NY. Aktualnie kończy robota nad Psalms i biere sie za zgrywanie materiału na True'n'livin - duet Mc/producent.

Album w wersji fizycznej (digipack) bydzie można zdobyć wysyłając @ na adres DJNOTAFAKE@gmail.com o treści zawierającyj liczba sztuk któro chcielibyście nabyć. W ciągu dwóch godzin powinna pojawić sie wiadomość zwrotno któro pokieruje Wos dalyj. Koszt płyty to około 18zł.

Premiera przewidywano jest na 12.02.2012.

2012-02-01 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi