Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Slave - Viva La Silesia (Album)

Viva La Silesia to już drugi album w solowyj karierze Slave'a, jednego z nojbardziyj charakterystycznych zabrzańskich MC. Praca nad CD trwała od października 2011 roku i finalnie znajduje sie na niyj 13 wyselekcjonowanych, autorskich utworów. Za zajebiste bity na płycie odpowiadają jedni z nojbardziyj utalyntowanych producyntów m.in. Elciak, Ambeatny, SKP, Gutfran czy Invens, co gwarantuje nom ponad 40 minut dobrego muzycznego relaksu. Na VLS w przeciwiyństwie do piyrwszyj solowej kompilacji (przyp. red. D3K4LoG) pojawio sie wielu znakomitych gości takich jak Błaszczu, E.N.D., Szaman, Cezefiasz, Host i DJ KRS. Jak zwykle warstwa liryczno u Slave'a to dopracowane dzieło, opowiadające całościowo historia z perspektywy własnych opinii i przeżyć, a jak wiymy som autor przywiązuje do niyj duże znaczynie.------------------------> POBIER <------------------------

2012-07-23 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi