Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Projekt 12 - Prze-Moc (Klip)

Przedstawiomy wom ósmy z dwunastu klipów PROJEKTU 12 pt. "PRZE - MOC" w którym gościnnie wystąpili Andrzej Sadowski i Adam Brysz.

Andrzej Sadowski - urodził się jako wcześniak z dziecięcym porażeniem mózgowym. Od trzeciego tygodnia życia rozpoczął rehabilitację trwającą długie lata, dzięki której wbrew początkowym diagnozom lekarzy nie został ,,roślinką,, przyjmującą pokarm przez strzykawkę i całkowicie sparaliżowaną. Zaczął przychodzić do klubu na treningi Judo i tak już zostało ponieważ jego Ojciec Piotr jest judoką, utalentowanym z wybitnymi wynikami, obecnie jest trenerem kadry narodowej juniorów i młodzieży. Jako zawodnik był wielokrotnym mistrzem Polski odnosił sukcesy również poza granicami kraju. Andrzej zaczął przychodzić do klubu ponieważ na widok samej judogi przypominającej fartuch lekarski dostawał paniki. Tata nie mógł nawet otworzyć szafy, w której trzymał sprzęt sportowy. Każda próba wejścia do klubu kończyła się potworny płaczem, ale powoli, małymi kroczkami zaczął się oswajać z matą i upewniać, że Tacie mimo, że spocony i zmęczony nic się nie dzieje. I tak powolutku od trzeciego do piątego roku życia obserwował tylko treningi a potem sam wszedł na matę, żeby się pobawić z Tatą turlając i czworakować po miękkiej powierzchni. Z czasem zaczął uczestniczyć regularnie w treningach, a teraz sam już jest asystentem przy treningach wspólnie prowadzonych z trenerami.

Adam Brysz - Świętochłowiczanin, judoka, który przygodę z judo zaczął siedemnaście lat temu. Członek kadry narodowej, brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów. Największym sportowym osiągnięciem jest srebrny medal wywalczony na Pucharze Europy w Słowenii 2009r. Obecnie trenuje w AZS Katowice pod okiem trenera Macieja Kostrzewy. Adam również jest trenerem w klubie AKS Wrestler Chorzów na co dzień zajmuję się również motywowaniem, sportowców, uczniów i studentów. Wchodzi w skład TCM Polska Extreme Team - w którego skład wchodzi Mamed Chalidow, jest również reprezentantem rodziny TEWU Rap oraz członkiem aia polska . Więcej można przeczytać na prywatnej stronie Adama www.adambrysz.pl


MUZYKA: KROQS
ZDJĘCIA I MONTAŻ: LoOKAii studiO (info@lookaii.pl)

************************************************
Projekt 12 na facebooku
-=PROJEKT 12... 12 tracków... 12 klipów... 12 miesięcy=- 2 0 1 22012-08-13 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi