Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

VI Reagge Rap Festival - Relacje
Yo! Już po Reagge Rap Festivalu ale dupny relaks który zrobił w naszych baniach faluje dalej. Każdy co przyszedł to się cieszył. Bo jak sie nie radować kiedy świeci słońce, piwko płynie, drzewka szumią, a ty jesteś pomiędzy tym wszystkim na lufcie ze swoją ekipą i tysiące ludzi myślących tak samo otacza cie dookoła. W tegorocznej bibie bawili się m.in. Gural, Marlene Johnson, Diador/Fatumhead , Etna, TeWu , Jah Meek, Soundkillers, Bzzzt, CeHa , PHFNG, Gadabit, Nieznani Wykonawcy. Dla jednych był to pierwszy występ na tak udanej imprezie dla innych kolejny ale wszyscy byli pod wrażeniem klimatu jaki zapanował tego dnia w parku. Tysiące sióstr i braci wylazło z bloków, familoków i domów żeby poleżeć na trawce, pobujać się do luzackiego reggae, poskakać do rapu, zjeść krupnioka, napić się piwa i być częścią tej impry. Na początek scenę opanowały squady które wywalczyły występ na festiwalu w cyklu imprez RRLiga odbywających się cyklicznie w Kocyndrze. Jeżeli ktoś miał jakiekolwiek wonty co do tego pomysłu to już ich nie ma. Ekipa z RRLigi nie zawiodła a najważniejsze jest to, że każdy miał szanse być jej częścią. Rozbujani tym co sie dzieje żłopaliśmy kolejne browary i toczyliśmy się dalej. Szychta na scenie mioł akurat Diador/Fatumhead ze swoim ostrym jak krajzyga brzmieniem. Następnie historie z Cornej Ziemi opowiadali TeWu. Rapowe bity i nowojorski flow zaszelontały w każdym krzoku w parku. Etna, Jah Meek i Marlene Johnson przeciepli nas zaś w bardziej letni klimat. Pomimo, że w naszych sercach uderzają rapy to picie piwka i puszczanie dymków na kocyku przy ich klupaniu było zajebistym uczuciem. Dookoła impreza narastała na sile. Słońce powoli zachodziło a do mikrofonu zaszedł Gural. I tak wszyscy zaczeli skakać. Miołech nawet wrażenie że jeden z byłych premierów naszego kraju skakał po scynie. Impreza była tak ruba, że nie ma takiego colsztoka co by to pomierzył. Zresztą wiecie jak było bo żeście byli wiec co my wom bydymy godać...

2009-05-07 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi