Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

3 WYMIAR na Otrzęsinach Śląskich

3 WYMIAR na Otrzęsinach Śląskich

zobacz FOTORELACJE

Studenckie święto przyniosło za sobą wydarzenie  na, które warto było zwrócić uwagę. W Katowicach  zagrał  wałbrzyski  Trzeci Wymiar.

Wszyscy, którzy  ogarnęli temat mogli się sami przekonać  w jakiej kondycji  są panowie i czy  wiadomość o tym, że  jeden z nich schudł  25  kilo nie  oznacza tego, że jego  styl  schudł  razem z nim.

Szad, Nullo i Pork przy wsparciu  dj-a Creona zaserwowali publice przekrojowo materiał ze wszystkich płyt, pojawiły się  miedzy innymi  kawałki  „Dostosowany”, „Złap  za broń”, „Oni tak chcą”,”„Woof”, „Z dziada pradziada” czy bisowane „Łapy  w górę”. Jednak  zanim one, nastąpiło przywitanie publiki kawałkami  z płyty „Dolina Klaunów”.  Tytułowa „Dolina Klaunów” ,„Długopisy”, „Nie ważne jak zaczynasz” sprawiły, że  3wymiarowy  styl rozlał  się z pełną mocą. Wszyscy  zgromadzeni pod sceną bawili się doskonale i  jak się okazało (mimo, że to impreza plenerowa i grały  na niej  3 różniące się stylem muzycznym formacje) nie  byli tam przypadkiem, teksty były wykrzykiwane na całe gardło  razem  z występującymi, co też świadczy  o dobrej komunikacji  zespołu z fanami. 3wymiar po raz kolejny udowodnił, swoją wyjątkowość oraz pokazał, że mają doskonałą passę i  ten czas  kiedy  wielu  z nich szydziło  za  „Dla mnie masz stajla”  dawno minął. Zespół podczas koncertu także ogłosił dobrą nowinę, po 6 latach  fani  doczekają się reedycji  płyty „Inni niż wszyscy”, po koncercie zaś była  możliwość zakupu pozostałych płyt bezpośrednio od trójwymiarowego składu, zamienienia z nimi  słowa czy wzięcia autografu. Podsumowując Szad Nullo Pork I Creon odwalili  kawał  dobrej roboty.

Zdjęcia i tekst: Wioletta Psiuk


2013-10-27 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi