Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kfiat "Człowiek Orkiestra" - premiera, oficjalny odsłuch, propsy od hip-hopowców!

Wczoraj wydawnictwo Aloha Entertainment wydało na świat swoje kolejne dziecko, a konkretnie płytę Kfiat "Człowiek Orkiestra".
Dumny z tego faktu nie kryje właściciel wydawnictwa Michał Proceente Kosiorowski: 

"Kfiat pracował nad solowym materiałem dość długo, tym bardziej cieszymy się, że płyta "Człowiek Orkiestra" ujrzała w końcu światło dzienne. Kfiat jest niesamowitą postacią i wybitnym hip-hopowcem, jego wkład w tę kulturę jest fundamentalny. Nagrał ponadczasowy album, pełen ważnych i pozytywnych treści, którego przekaz zarówno słuchacze jak i raperzy powinni wziąć sobie głęboko do serca. Osobiście czuję, że wziąłem udział w misji domknięcia ważnego rozdziału w historii polskiego hip-hopu. "Człowiek Orkiestra" to wyjątkowa pozycja w dyskografii Aloha Entertainment."


Album "Człowiek Orkiestra" polecają związane z Kfiatem hip-hopowe osobistości

Album Kfiat "Człowiek Orkiestra" to 12 klimatycznych utworów osadzonych w stylistyce klasycznego, samplowanego hip-hopu. Pierwszorzędne produkcje Świętego, DJ Spike'a, Erio, Kubsona, Kuzza i Noize from Dust korespondują z jedyną w swoim rodzaju nawijką Kfiata, pełną uniwersalnych spostrzeżeń oraz odniesień do oldschoolowego etosu kultury hip-hop. Przekłada się to na doskonałą muzykę, która urzeka ponadczasowym sznytem i ładunkiem pozytywnej energii. Album można zamawiać w preorderze.

Kfiat na facebook'u

Kup płytę Kfiat "Człowiek Orkiestra" pod TYM LINKIEM

Aloha!

Całą płytę można odsłuchać na profilu YT Aloha Ent:


2013-12-28 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi