Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kfiat - dokument o Człowieku Orkiestrze - część 1 (Wideo)

Aloha!

Z nowym rokiem wydawnictwo Aloha Entertainment prezentuje pierwszą część videodokumentu na temat Kfiata czyli Człowieka Orkiestry.
Dokument przedstawia postać Łukasza przez pryzmat rozmów z jego przyjaciółmi i muzycznymi współpracownikami. Całość została podzielona na odcinki. W każdym z nich zawarte są historie z życia Kfiata i Siły Dźwięq. W filmie wzięli udział: Dj Spike, Dj Ojciec Karol, Mały KTR, Cybe, Rufin MC, Proceente, Łysonżi Dżonson, Mały Esz, Dj Anusz, Dj Abdool, Numer Raz oraz Wujek Samo Zło.

W części 1-wszej dowiecie się, w jaki sposób Kfiat „przejął” przed 15-ma laty warszawską scenę b-boyową, jakim był tancerzem oraz jak wyglądał wtedy hip-hop.

Album "Człowiek Orkiestra" polecają związane z Kfiatem hip-hopowe osobistości! www.youtube.com/watch?v=Xhn5VbGcobo

Całą płytę można odsłuchać na profilu YT Aloha Ent:
http://www.youtube.com/watch?v=Yf2VRMo7Shs&list=PL2vHqZkdBvsgjGHd2bewOv53f1jAMCqFX


Album Kfiat "Człowiek Orkiestra" to 12 klimatycznych utworów osadzonych w stylistyce klasycznego, samplowanego hip-hopu. Pierwszorzędne produkcje Świętego, DJ Spike'a, Erio, Kubsona, Kuzza i Noize from Dust korespondują z jedyną w swoim rodzaju nawijką Kfiata, pełną uniwersalnych spostrzeżeń oraz odniesień do oldschoolowego etosu kultury hip-hop. Przekłada się to na doskonałą muzykę, która urzeka ponadczasowym sznytem i ładunkiem pozytywnej energii. Album można zamawiać w preorderze.

Kfiat na facebook'u

Kup płytę Kfiat "Człowiek Orkiestra": 


2014-01-07 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi