Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

WuZet - Własne zdanie (Relacja z Mega Clubu)

Koncert zaplanowany na godzinę 23.00 zaczął się punktualnie. Wuzet pojawił się w towarzystwie Jurnego oraz Dj'a Cln 3000. Już pierwsze dźwięki zapowiadały trzęsienie - jeśli nie ziemi, to przynajmniej klubu.
Panowie podczas godzinnego koncertu zagrali wszystkie kawałki z płyty „Własne Zdanie”. Jeśli ktoś zapyta o brzmienie – trzeba przyznać, że co nie wielu się udaje, lepsze niż na płycie. Pisząc recenzje płyty WuZeta, wydawało mi się – jak się okazało słusznie, że płytę zweryfikują koncerty. Tym, którzy na koncert przybyli nie przyszło się zawieść. Dzieci basu z ekipy dobre bity.pl zapewniły swojej publiczności jazdę na którą wszyscy czekali. Dobra komunikacja samych artystów z publiką od pierwszych chwil sprawiła ,że wszyscy jak jeden wykrzykiwali z WuZetem „Własne zdanie mam” , a podczas „Więcej zieleni” padało raz za razem nieśmiertelne „sadzić ,palić zalegalizować!”, później cała publika unosiła dwa palce w góre „jakby miała zestrzelić policyjny śmigłowiec” podczas „Wchodzę do lokalu”. Wszyscy także poczuli „Superhigh” i dali się ponieść gloryfikując swój „Dziki stan”. Smaczkiem dla fanów hip hopu w jego różnorodnych odmianach był pokaz beat-boxu zaserwowany przez Jurnego. Na zakończenie został zagrany, w podziękowaniu dla publiki za wsparcie kawałek „ijo-ijo” . Można mieć pretensje, że było to tylko tyle, ale trzeba wziąć pod uwagę, że wiele osób dopytywało o to, kiedy WuZet wejdzie na scenę i kiedy kończy, z racji tego, że były jeszcze imprezy konkurencyjne, więc nie ujmując nikomu mogło to być traktowane jako zaleta lub jako wada, zależy komu na czym zależało (osobiście doceniam trzymanie się rozkładu podanego przez klub, bo dzięki temu nie musiałam rezygnować z innej rzeczy tego wieczoru i myślę że tu nie jestem sama). Po koncercie, był czas na autografy i rozmowę z artystami. Nie brakowało pod tym względem niczego. 
Warto tez dodać, że WuZet zdaje sobie sprawę, że to co robi nie jest zbyt popularne i jak sam ujął „Zdaje sobie sprawę, że nie jestem kozakiem, nagrałem dopiero jedną płytą, następne robią się (...) także największą satysfakcją jest to, że jest tu tyle głów, które kumają moją muzykę”
Cóż można powiedzieć ... WuZet dzięki,mamy nadzieję że pierwsza wizyta na Śląsku była udana, pokazałeś klasę i czekamy na więcej!

tekst: Wioletta Psiuk


2014-01-28 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi