Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Słów Sekwencje - Styl Seniorów (Recenzja)

Golo i  Lopez uprzedzają  już na samym początku Jestem prostym chłopakiem więc nie należy  się  spodziewać tu pseudo intelektualnych przemyśleń. Każdego dnia zajarani rapem i szukający  recepty na swój  raj i zwalczenie zła, dający bez wielkich  nakładów pieniężnych i  bez wielkich kontaktów  Nielegalny  towar 2, pierwszej klasy, który buja w Stylu Seniorów grających już nie pierwszy raz i mimo zmieniających  się warunków niezmiennie trzymających  się swoich  wartości  od 10 lat. W czasie  gdy nie jednego skusiły zaszczyty  i  łatwa kasa seniorzy mówią z całą stanowczością  Pierdolę te pieniądze, jeśli przez nie mogliby upaść. Wolą zostać sobą jako skład Nieznany, w końcu  z ukrycia widać więcej i można  spełniać swoje marzenia, bez medialnego szumu w podziemiu. Kiedy  już zaczynasz walkę o siebie stawiaj jasne cele i Walcz by wygrać, ale zawsze bądź  fair. Po dawce  moralizatorskiej panowie ogłaszają, że  Jest weekend a jak weekend to pora na imprezowe szaleństwo! Żeby  nie zatopić się w permanentnym  rozleniwieniu i historiach melanżowych trzeba zawsze pamiętać co jest Do zrobienia, a że jest tego sporo przy  ograniczonym czasie życia, to nie można  za długo odwlekać realizacji swoich planów, patrząc jak czas przecieka przez palce. Opozycja Biały – Czarny, łączy się w jeden czarno-biały świat w którym dużo   grzechu  i równie dużo  dobra, najważniejsze  to  osiągnięcie  równowagi. Kolejno Skład opowiada słuchaczowi o tym, że są sprawy w  które Nie warto inwestować swojego czasu i energii, oraz takie na temat których nie warto  milczeć i głupota jest się ich bać. Jak różnorodnie można widzieć  przedmiot, którym jest Szklanka? Tego  na pewno  się na tym albumie słuchacz  dowie i być może na nowo ją doceni, odkrywając ile skrywa znaczeń. Czy to Piekary Śląskie czy  Nowy Orlean, praca szmbonurka czy prezesa dochodowej spółki- nieważne. Taka sama Krew w każdym, łączy pomimo różnic. Każde osiedle i  każde miasto ma swój Niepowtarzalny klimat, mimo że  na pierwszy rzut  oka są  bliźniaczo podobne. Golo i Lopez przekonują, że Piekary Śląskie takim właśnie tętnią. Na  koniec panowie mówią nam: Jestem za tym w temacie  gry w zielone. Czy się z nimi słuchacz  zgodzi  czy nie, wartym jest  posłuchanie argumentów padających z ich  strony.

Podsumowując płyta  Styl Seniorów jest  bardzo  logiczną i  spójna  opowieścią o tym co można zaobserwować  „w swoim ogródku”  mając szeroko otwarte oczy. Beaty serwowane przez Pieca, Neskobeatz, Wildwestproduction,M.C,Modus-a i Emceta zaskakują wplatanymi  dżwiękami  w kawałek i w niektórych momentach  całkowitą zmianą  klimatu. Nie  pozwalają się dzięki  temu  znudzić. Style Golo i Lopeza doskonale współgrają z  muzyką.

Polecam tym, którzy chcą  posłuchać dobrej old-schoolowej  nawijki!

tekst: Wioletta Psiuk


Oficjalny facebook Słów Sekwencje

Cało płyta możecie se pobrać TUTEJ


2014-04-02 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi