Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Ten Typ Mes - Trzeba było zostać dresiarzem (Preorder)

Rusza preorder nowej solowej płyty Tego Typa Mesa pt. „Trzeba było
zostać dresiarzem”!  Premiera 18 kwietnia.

Alkopoligamia.com podnosi poprzeczkę: za 39 zł + koszta wysyłki otrzymacie książkę z płytą i plakatem, wraz z dostępem do wersji mp3 w dniu premiery! Wytwórnia wytwarza tylko 5000 egzemplarzy tej limitowanej edycji.
To, co przyjdzie do waszych domów tylko przypomina cegłę; wybór felietonów Mesa złożył się na książkę (nie książeczkę, ulotkę czy folder), która jest jednocześnie opakowaniem płyty. Jeśli nie przypasuje wam
książka, słuchajcie muzyki. Podstawowa wersja to za mało? Są bonus tracki! Jeśli muzyka nie spełni oczekiwań – zawsze zostaje wam klasyk w postaci „plakatu z gołą babą”, czyli dołączonego zdjęcia zjawiskowej modelki. Tak apetycznej dresiary nie znajdziecie w sztucznych magazynach dla panów.
Męczy was brandzlowanie się patosem? Trzeba było zostać dresiarzem!
Najlepiej wraz z Mesem i Alkopoligamią!

A tutej mocie pełny i formalny opis prosto z WWA...

Ten Typ Mes „Trzeba było zostać dresiarzem” książka + CD
Najnowszy solowy album Mesa to wydawnicza matrioszka, jakkolwiek się to teraz nie kojarzy. Odpakowujesz jedną warstwę, a tam trzy kolejne – wszystko z szacunku do odbiorców wytwórni Alkopoligamia.com!
Warstwa muzyczna to 17 premierowych utworów i dodatkowy, ukryty bonus track.
Płyta kompaktowa nie parkuje w zwykłym pudełku – wyjmuje się ją z okładki książki. Wybór felietonów Mesa zamieszczanych regularnie na portalu T-Mobile Music złożył się na ponad 130 stronicową publikację
pełną dziwnych pomysłów i szalonych wywodów Typa.
Do tej przesyłki wagi ciężkiej (choć lekkiej gatunkowo) dołączony jest plakat z piękną dresiarą! Jak inaczej wydawać album „Trzeba było zostać dresiarzem” jeśli nie z klasycznym plakatem wartym ścian warsztatów samochodowych i stróżówek?
Kupując album „Trzeba było zostać dresiarzem” Mesa bezpośrednio od Alkopoligamia.com dostajesz też muzykę w mp3 w dniu premiery. W gratysie!
Dużo pracy włożonej w dziesiąte wydawnictwo Alkopoligamia.com dało dużo efektów! Nie przegap edycji specjalnej wytłoczonej i wydrukowanej w limitowanej ilości 5000 sztuk.2014-04-04 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi